Podvod AlgoCashMaster (Algo Cash Master) – recenze, hodnocení


Už několik měsíců se internetem šíří projekt AlgoCashMaster, který slibuje stovky tisíc dolarů měsíčně a to skoro bez práce. Projekt se snaží přesvědčit návštěvníky, aby si vytvořili obchodní účet na binární opce a aktivovali na něm vysoce úspěšného obchodního robota. Dejte si ale pozor, jedná se totiž o další podvod, který zneužívá obchodování s binárními opcemi.

Recenze, hodnocení - AlgoCashMaster - Algo Cash Master

Recenze, hodnocení – AlgoCashMaster – Algo Cash Master

AlgoCashMaster a Martin Novák

Projekt AlgoCashMaster údajně vytvořil milionář Martin Novák, který odhalil způsob, jak na internetu snadno a rychle zbohatnout. Na web AlgoCashMaster jste se pravděpodobně dostali neúmyslně přes reklamu nebo nevyžádaný email. I přesto se vám podvodníci snaží namluvit, že je projekt určen jen pro členy, kterými se stane jen prvních 20 registrovaných návštěvníků.

Opak je ale pravdou a do projektu Algo Cash Master se může přihlásit neomezený počet lidí. Pokud se zaregistrujete, vytvoří se vám obchodní účet u doporučovaného brokera na binární opce. I když fiktivní milionář ve videu neustále opakuje, že není nutné vkládat žádné peníze, musíte si na obchodní účet vložit alespoň 250$. Teprve poté, co peníze vložíte, můžete aktivovat obchodního robota, ke kterému získáte přístup už při registraci.

Obchodní robot Algo Cash System vyhledává na trhu vhodné příležitosti pro obchodování a následně uzavírá transakce s binárními opcemi. To vše se děje zcela samostatně díky algoritmu, který má dosahovat vysoké úspěšnosti. Ve skutečnosti se ale jedná o stejný obchodní systém, který využívá například podvodný robot EZTradingBOT.

Obchodní robot a garance peněz – Algo Cash Master

Projekt zaručuje vysoké výdělky

Projekt zaručuje vysoké výdělky

Většinou platí, že čím více vám autoři od robota slibují, tím hůře robot funguje. V případě ACS to platí dvojnásobně. Úspěšnost programu AlgoCashSystem se pohybuje kolem 50%, což je opravdu málo. Taková úspěšnost nepokryje ani ztráty vzniklé neúspěšnými transakcemi, takže dříve nebo později vás robot o vložené peníze připraví.

Někteří možná namítnou, že milionář Novák v takovém případě garantuje 10 tisíc dolarů. Na webu podvodného projektu je ale nespočet lží a garance peněz je jednou z nich. Pokud se například podíváte do podmínek použiti, zjistíte, že za případné ztráty autoři neručí a o garanci peněz se vůbec nezmiňují.

Pravdivé ostatně nejsou ani recenze, které projekt podporují. Podvod AlgoCashMaster existuje v mnoha překladech, na kterých se liší vždy jména jednotlivých uživatelů, ačkoliv jejich fotografie zůstávají stejné. Projekt odkazuje na brokery, kteří na svých webových stránkách uvádí, že obchodování je rizikové a proto lze investovat jen peníze, které můžete ztratit. Autoři projektu ale lidem bez potřebného kapitálu doporučují úplný opak v podobě půjčky.

Na závěr lze snad jen zdůraznit, že na binárních opcích lze vydělávat. Určitě vám k tomu ale nepomohou žádné obchodní programy ani strategie, které slibují rychlé zbohatnutí a vysokou úspěšnost.

Více informací zde – Podvod AlgoCashSystem.com – recenze AlgoCashMaster.com, diskuze.

I vy můžete VYDĚLÁVAT díky binárním opcím. Využijte jedinečné nabídky a vyzkoušejte si obchodování na cvičném demo účtu. BEZ RIZIKA.

Binární opce demo účet bez vkladu


   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.