Podvod: Oliver Miller (Million Dollar Trader/Milliondollartrader.co)

Chtěli byste vydělávat deset tisíc liber měsíčně a to prakticky bez práce a z pohodlí domova? Pokud ano, tak vás pravděpodobně zaujme webová stránka Millioner Trader. Její autor Oliver Miller se totiž rozhodl, že 50 lidem ukáže obchodní metodu, která z něj udělala milionáře. Jediné, co úspěšný obchodník vyžaduje, je vyplnění krátkého formuláře a darování 10% z dosažených zisků na charitu.

Smyslem projektu Millioner Trader (nebo také Million Dollar Trader) je obchodování binárních opcí pomocí systému, který má mít úspěšnost 85%. Abyste mohli obchodovat, musíte si založit účet u doporučovaného brokera. Pokud vyplníte formulář na webu Milliondollartrader.co, vytvoří se vám obchodní účet u brokera Opteck automaticky.

Nedůvěryhodný web Millioner Trader

Nabídka je to velmi lákavá, tedy alespoň do chvíle, než se o projekt začnete zajímat podrobněji.   V reklamním videu například autor tvrdí, že je služba Millioner Trader zdarma a není potřeba nic platit. Ve skutečnosti ale musíte vložit alespoň 250$,se kterými budete obchodovat. Ačkoliv tedy autor služby Millioner Trader říká, že nic neriskujete, můžete přijít o svůj vklad. A to rozhodně není „nic“.

Zavádějící informace a lži tím ale nekončí. Například příběh samotného autora projektu Millioner Trader Olivera Millera je pravděpodobně vymyšlený, stejně jako sám autor. Z videa se možná zdá, že je Oliver Miller skutečně milionář. Nejprve sedí ve svém luxusním domě, pak se objeví v hangáru s letadly nebo na jachtě. Záběry v propagačním videu jsou ale falešné. Podvodníci použili na pozadí každého záběru obyčejné fotografie, které si na můžete dohledat na serveru Flickr. Stejně je tomu také v případě fotografií Olivera Millera vedle mladé ženy, které se ve videu objeví.

Oliver Miller a Milliondollartrader.co jsou podvod

Slibování vysokých zisků, nabádání k rychlé registraci z důvodu omezeného počtu míst a neuvěřitelný příběh fiktivního milionáře, který chce pomoci ostatním. Přesně tak můžete charakterizovat většinu podvodných projektů, které zneužívají binární opce. Konkrétně se jedná například o projekty Ultimate4Trading, AlgoCashMatser, ProfitSignalsPro nebo web Miroslava Kadlece.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že projekt Milliondollartrader.co, za nímž stojí údajný obchodník Oliver Miller, je podvod.

Pokud se u těchto projektů zaregistrujete, získáte přístup k obchodnímu systému, který je z dlouhodobého hlediska prodělečný. Obchodním systémem bývají nejčastěji automatické programy na binární opce nebo konkrétní strategie, které musíte při obchodování dodržovat. To, že doporučované strategie nefungují, si můžete sami a bez rizika ověřit na demo účtu, který vám poskytne většina brokerů na binární opce.

Omezený počet míst je jen trik podvodníků, jak přesvědčit nerozhodné návštěvníky. Ve skutečnosti žádné omezení není. To vše dělají podvodníci jen kvůli tomu, abyste začali obchodovat u doporučovaného brokera.

Binární opce nejsou podvod ale běžný investiční nástroj. Chcete-li obchodovat binární opce, nespoléhejte na automatický program, který bude vydělávat místo vás. Projekty, které lákají na jednoduché vydělávání pomocí binárních opcí, vám peníze nevydělají. Cesta k úspěchu vede přes vzdělávání a obchodování bez zkušeností a znalostí je pouhou hazardní hrou.

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.