ProfitSignalsPro / Profit Signals Pro – známý podvod v novém kabátě

Možná vás v posledních dnes zaujala webová stránka binary-profit.com, která nabízí bezplatné licence k obchodnímu programu ProfitSignalsPro. Tento program má registrovaným uživatelům vydělávat i desítky tisíc měsíčně. Dejte si ovšem pozor. Jedná se totiž o další podvod.

Program ProfitSignalsPro získáte, slibované zisky ne

Pokud se na webu binary-profit zaregistrujete, opravdu získáte bezplatný přístup k automatickému obchodnímu programu na binární opce. Tento program provádí analýzu trhu a zasílá uživatelům tipy na transakce, které by měly být úspěšné. Podle propagačního videa by měl mít program ProfitSignalsPro vysokou úspěšnost. Bohužel opak je pravdou a z dlouhodobého hlediska jsou zasílané signály ztrátové.

Instruktážní video ProfitSignalsPro

Instruktážní video ProfitSignalsPro

Zdroj: Podvod ProfitSignalsPro – recenze, zkušenosti, diskuze

Autor programu ProfitSignalsPro tvrdí, že bezplatnou licenci získá jen prvních sto registrovaných uživatelů. To je ale jen jedna z mnoha lží, na které na webu binary-profit.com narazíte. Pravda je taková, že každý registrovaný uživatel získá k programu přístup. S omezeným počtem bezplatných licencí se setkáte téměř u každého podvodu. Jedná se totiž o oblíbenou metodu, jak zvýšit důvěryhodnost projektu a přimět nové obchodníky k registraci.

Web binary-profit.com mimochodem v minulosti propagoval programy SuperAltersPro nebo BinaryBotPro. I tyto programy měly být schopné generovat vysoké zisky, ale ve skutečnosti bylo používání programů nevýhodné a prodělečné.

Profit Signals Pro je ohraný podvod

Profit Signals Pro je nadnárodní projekt jelikož existuje v mnoha jazykových verzích. Jednotlivé verze jsou prakticky totožné, ovšem jako autora projektu uvádějí různé postavy. Podle španělská verze je například autorem Daniel M. V Německu se tentýž program jmenuje Pro Super Trader a jeho autorem by údajně měl být Thomas Leitner. Pod stejným názvem je projekt propagován i v Polsku, kde je jako autor uveden Robert Mostal. Ani jeden z těchto obchodníků samozřejmě neexistuje.

Takto se láká na podvod Profit Signals Pro

Takto se láká na podvod Profit Signals Pro

Více: Podvod Profit Signals Pro – recenze, zkušenosti, reference

Smyšlené jsou také krátké recenze, které na webu Binary profit najdete. Jména autorů recenzí projektu Profit Signals Pro se totiž pro jednotlivé jazykové verze liší, ačkoliv jejich fotografie se nemění. Falešné je taky datum u článku, ve kterém autor programu oznamuje blížící se ukončení bezplatných registrací. Datum publikování článku se každý den mění na datum předchozího dne. Článek tak vypadá aktuální a návštěvníci webu mají pocit, že nesmí ztrácet čas a rychle se zaregistrují.

Abyste mohli začít program využívat, musíte si otevřít účet u jednoho z doporučovaných brokerů (EZTrader nebo Anyoption) a vložit alespoň minimální vklad. Nikoho asi nepřekvapí, že tito brokeři nemají příliš dobrou pověst a podobné projekty na ně často odkazují. Samotné binární opce podvod nejsou a lze na nich vydělávat. Ziskové obchodování ale vyžaduje důkladnou přípravu a volbu kvalitní brokerské společnosti. Žádný obchodní program, jako je ProfitSignalsPro, vám ale peníze nevydělá.

Další informace: Recenze ProfitSignalsPro – zkušenosti, hodnocení, diskuze

I vy můžete VYDĚLÁVAT díky binárním opcím. Využijte jedinečné nabídky a vyzkoušejte si obchodování na cvičném demo účtu. BEZ RIZIKA.

Binární opce demo účet bez vkladu


Hodnocení programu

Naše hodnocení
  • Důvěryhodnost ProfitSignalsPro
0.5

Diskuze

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.