Uvítací balíček brokera xTrade

Recenze brokera xTrade

Recenze brokera xTrade

V tomto krátkém článku se podíváme na propagační akci brokera Xtrade, který nové klienty láká na takzvaný uvítací balíček XTrade. Uvítací balíček novým klientům může přinést několik výhod a bonusů. Konkrétně se jedná o čtyři zajímavé nabídky: bonus za první vklad, bonus za ověření telefonního čísla, bonus při ověření účtu a jednu bezrizikovou transakci.

Bezriziková transakce u xTRADE

Bezriziková transakce se vztahuje na první transakci, kterou na vašem účtu provedete. Pokud se bude trh vyvíjet podle vašich představ a transakce skončí úspěšně, zisk si můžete nechat. V opačném případě, tedy pokud se dostanete do ztráty, ztrátu uhradí broker xTrade a to až do 120$. Velikost maximální ztráty, kterou vám broker proplatí, závisí na velikosti vkladu. Pokud vložíte například minimální vklad 50$, proplatí vám broker ztráty pouze do 10$. Zmiňovaných 120$ vám proplatí broker při vkladu nad 5000$. První transakci musíte provést nejpozději do 10 dnů od provedení vkladu.

Bonus za vklad

Součástí uvítacího balíčku XTrade je také bonus za vklad. Jedná se o finanční bonus, jehož velikost závisí na velikosti vkladu. Minimální vklad pro získání bonusu je 100$. Pro vklady do 250$ je bonus 20% z vkladu, pro vklady od 250$ do 500$ je bonusová sazba 30%, vklady v rozmezí 500 až 1000$ broker odměňuje bonusem 40%, do 2000$ vkladu je bonus 50% a nejvyšší bonus 60% získáte při vkladu od 2000$. Při vkladu nad 10 tisíc USD je velikost bonusu individuální. Aby vám ale broker bonus připsal, musíte při obchodování nasbírat požadovaný počet obchodní bodů a to nejpozději do 30 dnů od data vkladu.

Bonus za ověření telefonního kontaktu

Pokud se zaregistrujete a zvolíte možnost „Ověření telefonního čísla“, obdržíte SMS s unikátním kódem, který pak jen zadáte do příslušné kolonky. Za tento krátký proces vám broker dá jednorázový finanční bonus 20$. Abyste mohli bonusovou částku z obchodního účtu vybrat, musíte do 30 dnů nasbírat 300 obchodní bodů.

Bonus za ověření účtu xTrade

Poslední částí Uvítacího balíčku Xtrade je bonus za ověření účtu. Jedná se o jednorázový bonus ve výši 30USD. Bonus získáte poté, co provedete vklad a zašlete brokerovi kopie požadovaných dokumentů. Tomuto kroku se u žádného licencovaného brokera nevyhnete, protože ověření totožnosti má zabránit praní špinavých peněz a dalším nelegálním praktikám. Ostatní brokeři vás ovšem za ověření totožnosti většinou neodmění. I u tohoto bonusu musíte za 30 dní nasbírat 300 obchodních bodů, abyste si mohli bonusovou částku vybrat.

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.