Zkušenosti s Czech Method – reference na investiční službu Czech Metod

Czech Method je služba, která svým uživatelům údajně umožňuje vydělávat desítky tisíc USD měsíčně a to bez námahy a bez práce. Zaregistrovaní klienti totiž získají přístup k obchodnímu programu na binární opce, který obchoduje automaticky bez jejich zásahu. Autor projektu si je úspěšností programu natolik jistý, že nespokojeným klientům slibuje 10 tisíc dolarů z vlastní kapsy. Dejte si ale pozor, program vám peníze nevydělá a nikdo vám garantovaných 10 tisíc USD nevyplatí.

Czech Method (Česká Metoda) - webová stránka projektu

Czech Method (Česká Metoda) – webová stránka projektu

Bezplatný program bez peněz nespustíte

Ve videu se hned několikrát opakuje, že není nutné nic platit. Realita je ale taková, že bez minimálního vkladu 250$ k obchodnímu programu přístup nezískáte. Tyto peníze totiž program používá k obchodování. Kdyby byly transakce úspěšné, program by peníze zhodnotit. V případě Czech Method vás ale program dříve nebo později o vklad připraví. Nevěřte ani tomu, že přístup k programu získá jen první dvacítka registrovaných klientů. Tato lež má přimět nerozhodné lidi k rychlé a nerozvážné registraci.

Kdo je vlastně autorem projektu Czech Metod?

V propagačním videu Czech Metod se autor představuje jako Jakub Petrů. Pod videem je na webové stránce umístěna fotografie údajného autora. Vedle fotografie je článek s nadpisem „Ahoj, jmenuji se Jakub Petrák.“. Stejnou fotografii najdete také v záhlaví webu, ovšem tentokrát se jménem Tomáš Horák. Jednu osobu tak podvodníci pojmenovali hned třikrát. Všechna tato jména jsou samozřejmě vymyšlená a skuteční autoři zůstávají v anonymitě.

I vy můžete VYDĚLÁVAT díky binárním opcím. Využijte jedinečné nabídky a vyzkoušejte si obchodování na cvičném demo účtu. BEZ RIZIKA.

Binární opce demo účet bez vkladu


Czech Method není novinkou

Podvodů, které zneužívají binární opce, neustále přibývá. Některé podvody jsou si ale až podezřele podobné a nelze vyloučit, že je vytvořili ti stejní lidé. V minulosti se například na internetu objevil projekt AlgoCashMaster, který taktéž sliboval obchodní program na binární opce. Také tento program měl vydělávat desítky tisíc dolarů, bezplatnou licenci mělo získat jen prvních 20 registrovaných, a nespokojeným uživatelům autoři slibovali 10 000 dolarů. Jeho uživatelé ale žádné peníze nevydělali.

Vraťme se ale zpět k programu Czech Method. Název v překladu znamená „česká metoda“. Pravděpodobně ale za vznikem projektu žádní Češi nestojí. Na internetu si totiž můžete dohledat obdobné projekty Brit Method, Die Swiss Methode, The Aussie Method atd. Czech Method je jinými slovy jen jednou z mnoha jazykových verzí promyšleného podvodu.

Zkušenosti s Czech Method

Posledním bodem, na který se v rámci recenze Czech Method podíváme, jsou recenze a komentáře na podvodné webové stránce. Tyto recenze, které vypadají jako příspěvky z facebooku nebo z twitteru, jsou totiž vymyšlené. Mění se u nich datum, aby vypadaly aktuálně, a nemůžete je komentovat, sdílet ani „lajkovat“.

Co tedy můžete od projektu Czech Method čekat? Bezcenný program, který vám peníze nevydělá. Spoustu lží a zavádějících informací. Místo slibovaných 20 klientů získá program každý a místo garantovaných deseti tisíc dolarů nedostanou nespokojení uživatelé vůbec nic. Chcete-li binární opce obchodovat a vydělávat na nich, začněte se vzdělávat a cvičně obchodovat. Bez důkladné přípravy totiž neuspějete.

Hodnocení programu

Naše hodnocení
  • Důvěryhodnost CzechMethod
0.5

Diskuze

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.