Akademie Wagnera – varování před podvodem

Vojtěch Wagner je úspěšný obchodník, který se během několika let stal multimilionářem pomocí jednoduché obchodní metody na binární ocpe. Svoji obchodní metodu nyní nabízí omezenému počtu lidí, kteří se zaregistrují do Akademie Wagnera, kterou založil. Chcete také vydělávat desetitisíce Korun měsíčně z pohodlí domova a téměř bez práce? Pokud ano, tak budete muset hledat jinou nabídku, protože Akademie Vojtěcha Wagnera je podvod.

Proč je Akademie Wagnera podvod?

Podvodů, které zneužívají binární opce, jsou stovky (viz. Abramovičova Akademie, CzechMethod atd.). Podvodníci se ani nesnaží přijít s něčím novým. Akademie Wagnera je ukázkovým příkladem klasického podvodu, který zneužívá binární opce. Autorem je vymyšlený úspěšný obchodník, jehož identitu si nemůžete ověřit a jehož fotografie jsou zkopírované z fotobanky. Ten vám nabízí zveřejnění své obchodní metody (pravděpodobně program nebo strategii) pro obchodování binárních opcí, ale jen pokud se zaregistrujete včas. Podobné obchodní programy bývají ovšem úplně bezcenné a ztrátové.

Autoři tvrdí, že je registrace omezená časově a počtem obchodníků. To je napsané snad u každého podvodu jen proto, aby se lidé rychle a nerozvážně zaregistrovali, a aby neztráceli čas ověřováním důvěryhodnosti podvodného webu. Opak je pravdou, takže žádné omezení v počtu registrací není. Dokazuje to mimochodem i datum ukončení registrace, které se na podvodném webu každý den změní, aby článek vypadal aktuální.

Akademie Wagnera - webová stránka podvodu

Akademie Wagnera – webová stránka podvodu

Propracovaný podvod

Web The Wallet Magazine, na kterém naleznete článek o osobě jménem Vojtěch Wágner, je také podvod. Web připomíná obyčejný informační portál, ale neobsahuje žádný jiný článek. Všechny odkazy v menu nebo odkazy na jiné články vás přesměrují na registrační web Akademie Wagnera.

Dalším důkazem, že tvůrci webu nejednají férově, jsou falešné recenze na registračním webu Vojtěcha Wagnera, který zaručuje, že začnete vydělávat nejméně 2000 Kč denně bez těžké práce. Recenze obchodníků si totiž podvodníci vymysleli a fotografie autorů recenzí stáhli z internetových fotobank. Dokazuje to například polská verze webu Vojtěcha Wagnera (Wojciech Wagner). Jsou na ní totiž stejné fotografie jako na české verzi, ale jména u fotografií na českém a polském webu se liší.

Binární opce nejsou podvod

Binární opce je označení pro legální obchodní nástroj, jehož princip je velmi jednoduchý. Nevěřte ale podvodníkům, kteří tvrdí, že je jednoduché i vydělávání pomocí binárních opcí. Stejně jako u forexu totiž k dlouhodobě ziskovému obchodování potřebujete zkušenosti a znalosti trhu. Žádný obchodní program ani žádná strategie, jehož autoři lžou a slibují nereálně vysoké zisky, vám peníze nevydělá.  Pokud si chcete obchodování binárních opcí vyzkoušet, začněte určitě na demo účtu na binární opce, kde neriskujete skutečné peníze.

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.