Recenze a zkušenosti s HighSky Brokers – FX brokerem

HighSky Brokers je jednou z mála českých brokerských společností, která může konkurovat zahraničním brokerům. Broker umožňuje obchodování s měnami, komoditami a akciovými indexy v podobě CFD. Společnost poskytuje investiční služby od roku 2012, ale založena byla už o dva roky dříve. Na činnost HighSky dohlíží ČNB, takže se jedná o regulovaného brokera. Vklady klientů jsou chráněny českým Garančním fondem.

Recenze, zkušenosti - HighSky Brokers

Obchodní platformy a typy účtů HighSky Brokers

Klienti HighSky mohou využívat klasickou platformu MetaTrader 4 nebo novější verzi MetaTrader 5. Obě platformy umožňují pokročilou technickou analýzu, obsahují desítky analytických nástrojů, zobrazují ceny v reálném čase a vytvářet automatické obchodní systémy a vlastní ukazatele. MetaTrader je dostupný nejen v desktopové podobě, ale také jako mobilní aplikace.

Vybrat si můžete ze dvou typů účtů: Základní účet Mikro s libovolným minimálním vkladem nebo Prémiový účet, na který musíte vložit alespoň 200 tisíc CZK. Hlavní výhodou prémiového účtu je úročení nezainvestovaných prostředků sazbou 4% ročně. Pokud si obchodní účet nezaložíte osobně v Praze, budete muset elektronicky zaslat kopie osobních dokumentů. Tím potvrdíte údaje vyplněné při registraci a aktivujete nový účet.

Financování účtů a obchodování u HighSky

Pro vložení peněz na obchodní účet se nabízí bankovní převod nebo platební karty. Výběry nad 1000 CZK nebo 100 EUR/USD jsou zdarma. Při výběru nižší částky si broker HighSky účtuje 100 CZK respektive 10 EUR/USD. Broker si účtuje poplatky také od neaktivních klientů. Spready na obchodní platformě jsou variabilní a začínají na hodnotě 1.5 pipu. Minimální objem transakce je 0.01 lotu a maximální finanční páka 1:200 (pro Prémiový účet 1:100).

Demo účet, výukové materiály a bonusy

Začátečníci i pokročilí obchodníci si mohou založit demo účet, na který je vhodný pro cvičné obchodování bez rizika. Obchoduje se na něm totiž s virtuálními penězi, takže zisky a ztráty nejsou skutečné. Používání demo účtu je bezplatné, nezávazné a není časově omezené.

Za zmínku stojí velmi bohatý vzdělávací program, který ocení jak začínající obchodníci, tak pokročilí tradeři. Na webu brokera HighSky najdete seznam seminářů a webinářů, články zabývající se technickou analýzou i ekonomické zprávy a slovník důležitých pojmů. Společnost HighSky Brokers nabízí navíc i uvítací bonus 500Kč. Pro získání bonusu stačí uzavřít libovolnou transakci, která skončí ve prospěch obchodníka. Klienti s prémiovým účtem mohou získat bonus 5000Kč.

Český broker High Sky pro české obchodníky

Jelikož je HighSky česká společnost, přináší tuzemským obchodníkům mnoho výhod. Jednou z nich je například vedení účtu v EUR, USD nebo CZK, takže se můžete vyhnout poplatkům za převod měny. Na obchodní platformě můžete obchodovat s měnovými páry EURCZK nebo USDCZK. Velkou výhodou je také česká zákaznická podpora, kterou můžete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Brokerskou společnost HighSky Brokers a.s. můžete navštívit také osobně v Praze, každý pracovní den mezi 9 a 18 hodinou.

Zdroj: Recenze špičkového českého brokera HighSky Brokers

Podrobnosti o brokerské společnosti

Založeno: 2010
Původ: ČR
Regulace: ČNB
Minimální vklad: - EUR/USD/CZK
Minimální transakce: od 0.01 lotu
Vklady a výběry: Bankovní převod, platební karty
Hedging: Ano
Platformy: MetaTrader 4,5
Čeština: Ano
Pákový efekt: až 1:200
Spready: od 1,5 pipu
Webová stránka brokera HighSky Brokers a.s.

Webová stránka brokera HighSky Brokers a.s.

Podrobnosti k platformě MetaTrader

Podrobnosti k platformě MetaTrader

Soutěže u HighSky

Soutěže u HighSky

Recenze HighSky
  • Bezpečnost a reputace
  • Obchodní platforma
  • Možnosti obchodování
  • Klientská podpora, komunikace
  • Poplatky a bonusy
4.1
   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.