Recenze: Andrew Lloyd z JC Investing je podvodník

Pokud hledáte způsob, jak vydělávat peníze na internetu, dejte si pozor na některé investiční projekty, které slibují jednoduché a rychlé výdělky. Jedním z takových projektů je jctrading.info (Guide Binary Option) obchodníka Andrewa Lloyda. Ten doporučuje obchodovat binární opce pomocí jednoduché strategie, která vám má vydělávat přes 3.000€ měsíčně. Obchodování pomocí této strategie podle něj navíc nevyžaduje předchozí zkušenosti. Pokud ale tuto strategii použijete, můžete o své peníze brzy přijít.

Andrew Lloyd a jeho strategie

Při obchodování binárních opcí máte k dispozici grafy, které vám ukazují, jak se až do aktuálního okamžiku vyvíjela hodnota vybrané akcie, komodity nebo například měny. Strategie Andrewa Lloyda spočívá ve vyhledávání trendů a je opravdu jednoduchá. Pokud najdete graf, který má delší dobu klesající tendenci, máte investovat na pokles. Pokud naopak křivka některého grafu už delší dobu stoupá, máte investovat na růst. Součástí strategie je také speciální správa peněz. Máte si určit fixní částku, kterou budete opakovaně investovat. Pokud se stane, že váš odhad na růst nebo pokles nebude správný, máte částku zdvojnásobit. Autor Andrew Lloyd vychází z předpokladu, že nemůžete prohrávat do nekonečna. I když budete mít sérii neúspěšných transakcí, dříve nebo později uspějete. Díky zdvojnásobování investic (tzv. strategie Martingale) bude pak zisk dostatečně velký a pokryje ztráty ze všech předchozích neúspěšných transakcí. Poté, co prolomíte sérii neúspěchů ziskem, se můžete vrátit k původní investici.

Proč strategie JC Investing nefunguje?

V praxi to ovšem tak jednoduše nefunguje. Pokud budete mít sérii neúspěšných transakcí, začne se investovaná částka rychle navyšovat a brzy nebudete mít peníze, abyste mohli ve strategii pokračovat. Další kamen úrazu je fakt, že zdvojnásobování investic by teoreticky mohlo fungovat jen při zhodnocení alespoň 100%. Při obchodování binárních opcí je zhodnocení kolem 80%, takže už po třetím neúspěchu v řadě vám ani případný zisk nepokryje vzniklou ztrátu. Představte si, že vámi stanovená investice bude 5$. Po prvním neúspěchu musíte investovat 10$, po druhém neúspěchu už 20$ a po třetím dokonce 40$. Dohromady jste tedy proinvestovali 75$ (5+10+20+40). Pokud by nyní váš odhad byl správný, získáte 72$ (40$ původní investice + 32$ profit). Už nyní byste byli 3$ v mínusu nemluvě o tom, že více neúspěchů v řadě by znamenalo vyšší ztrátu.

Obchodování pro nováčky

Zjednodušené vyhledávání trendů na trhu doporučuje hned několik webových stránek, jako třeba projekt Obchodování pro nováčky, který láká nové obchodníky už několik let. Projekt „Obchodování pro nováčky“ najdete na adrese obchodovaniprozacatecniky.com nebo vydelavatpenize.com. Na obou webech jsou stejné recenze, ve kterých obchodníci strategii vychvalují.  Tyto recenze jsou ale vymyšlené. U stejných recenzí je totiž na každém webu uvedený jako autor někdo jiný. Někteří lidé věří, že by doporučovaná strategie mohla fungovat a nepřesvědčí je ani to, že autoři při propagování této strategie úmyslně lžou.  Pokud si chcete úspěšnost strategie sami ověřit, aktivujte si nejprve demo účet na binární opce a na něm strategii vyzkoušejte. Obchodní podmínky na demo účtu jsou stejné jako na reálném účtu, takže i výsledky by se měly shodovat.  Nebudete ale zbytečně riskovat vlastní peníze.

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.