Recenze StockPair – demo účet, platforma, zkušenosti

StockPair je kvalitní broker na binární opce se skvělou pověstí, u kterého můžete obchodovat se zhodnocením nad 100%. Kyperský broker byl založen v roce 2010 společností Nextrade Worldwide Ltd., která je regulovaná mnoha evropskými úřady. StockPair je držitelem licencí CySEC, FCA, ČNB a mnoha dalších. Pojištění vkladů obchodníků do výše 20 000 EUR proti úpadku brokera je samozřejmostí.

Obchodní platforma brokera

Platforma StockPair je velmi jednoduchá a umožňuje obchodovat klasické opce (dlouhodobé a krátkodobé), dotykové opce a opce párové.  U dotykových opcí obchodníci určují, které ze dvou daných cenových hranic aktivum dosáhne dříve. K dispozici je asi 80 aktiv zahrnující měnové páry, akcie a komodity. Obchodníci se ovšem musí obejít bez možnosti odprodávat aktivní opce či prodlužovat exspirační dobu. Platforma brokera je dostupná pouze v anglickém jazyce.

StockPair - obchodní platforma na binární opce

StockPair – obchodní platforma na binární opce

Minimální vklad na obchodní účet je 200$ a vybírat peníze zpět lze od 20$. Nevýhodou je poměrně vysoká minimální transakce 20$. Pokud chcete dodržet správný money management, nevyhnete se při 20 dolarových transakcích vyššímu vkladu. Na platformě je sekce určená pro technickou analýzu, ve které mimo jiné naleznete několik indikátorů trhu.

StockPair se může pochlubit širokou nabídkou exspiračních časů, které se pohybují v rozmezí od 60 sekund až po 150 dní. Zhodnocení u StockPair je variabilní a průměrně se pohybuje kolem 80%.  Ačkoliv fixní profity nabízí málokterý broker, u StockPair jsou rozdíly ve zhodnocení opravdu velké. Podle aktuálního vývoje trhu a zvolené exspirace se mohou profity u jediného aktiva lišit o více než 10 procent. Můžete si ale všimnout, že s delší exspirací zhodnocení roste a u některých aktiv může překročit i hranici 100%.

 

StockPair demo účet

Nedostatkem kyperského brokera StockPair je demo účet. Ten broker aktivuje jen klientům, kteří vloží alespoň na reálný účet 1000$ (zdroj – StockPair demo). Ačkoliv mohou být peníze kdykoliv vybrány zpět, jen málokdo je ochoten investovat tak vysokou částku. Cvičný účet obchodníkovi prozradí, jak je jeho strategie úspěšná, aniž by investor riskoval své peníze. Proto by nikdo používání demo účtu neměl ignorovat. V dnešní době, kdy brokeři poskytují demo účty i bez nutnosti vkladu, je požadovaných 1000$ opravdu přehnaně moc.

Bonusy a klientská podpora u StockPair

StockPair nabízí pro nové obchodníky uvítací bonus, který může vklad investora navýšit až na dvojnásobek. Podle obecných podmínek je nutné během 45 dní uzavřít transakce o celkovém objemu 40tinásobek bonusu, aby byl bonus obchodníkovi připsán. Aktuální nabídku bonusů, kterou broker často obměňuje, a jejich pravidla naleznete na webu StockPair.

Metody vkladu u kyperského brokera

Metody vkladu u kyperského brokera

Komunikace s brokerem probíhá skrze email, telefonicky nebo přes live chat (viz StockPair recenze na webu Binárník). Jelikož StockPair nepodporuje češtinu, může být pro některé investory obchodování u tohoto brokera komplikované. Veškeré dokumenty, webová stránka i zákaznická podpora totiž vyžadují pokročilou znalost angličtiny.

Jak bylo v této recenzi již uvedeno, StockPair je regulovaný a ověřený broker. Navzdory několika nedostatkům a pár kritizujících příspěvkům v internetových diskuzích je StockPair jedním z nejvyhledávanějších brokerů na českém trhu.

 

Souhrnná recenze brokera StockPair

Recenze StockPair
  • Bezpečnost a reputace
  • Obchodní platforma, možnosti obchodování
  • Klientská podpora, komunikace
  • Poplatky a bonusy
4

O brokerovi

Založeno 2010
Sídlo Kypr
Provozovatel Nextrade Worldwide Ltd.
Regulace CySEC, FCA, ČNB, MiFID
Druhy opcí klasické (High/low), dotykové (One Touch), Pairs, krátkodobé (minutové) opce
Aktiva 80 (komodity, akcie, měny, páry)
Zhodnocení cca 70 – 130%
Platforma vlastní
Demo účet Ano
Mobilní app Ano
Vklad/Výběr Kreditní/debetní karty, bankovní převod, Skrill/MoneyBookers
Odrpodej opcí před exspirací Ne
Min. vklad 200$
Min. transakce 20$ (i krátkodobé opce)
Bonus až 100%
Vedení účtu USD, EUR, GBP

Podobné příspěvky: Top Option, ETX Capital

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.