Lze vydělat binárními opcemi? Tohle je realita …

Obecně se má za to, že pouze 25% investorů na binárních opcích profituje. Podobně je tomu i při obchodování forexu nebo při běžném podnikání. Nejedná se ale o žádnou neověřenou domněnku nebo fámu. Tuto statistiku například potvrdil japonský broker GMO Click, podle jehož statistik podíl profitujících obchodních účtu hranici 25% jen mírně přesahuje. Jak je možné, že většina obchodníků na binárních opcích prodělává?

Tudy cesta nevede

Vydělávání na binárních opcích není možné bez přípravy. Než obchodník začne obchodovat, měl by se vzdělávat, vytvářet a testovat strategie a zároveň si stanovit vhodný a nepříliš riskantní money management. To ale mnoho obchodníků nedělá a raději než čas zainventují nejprve peníze, což zákonitě vede ke ztrátě. Podstatná část ztrátových účtu patří také naivním investorům, kteří věří všelijakým podvodným systémům a robotům, které slibují vysoké zisky. Výnosnou obchodní strategii na internetu nenajdete, ale můžete zde získat cenné informace pro vytvoření ziskové strategie.

Úspěšnost potřebná k dlouhodobě ziskovému obchodování závisí na zhodnocení a obvykle se pohybuje kolem 60%. Pokud budete obchodovat bez technické analýzy a bez skutečné strategie, pravděpodobnost vám nebude příliš nakloněna a s poloviční šancí na úspěch vaše konto dříve nebo později klesne na nulu. Binární opce ale nejsou hazard a šanci na úspěch lze poměrně efektivně zvýšit. Vydělávat na binárních opcích je bezesporu reálné. Jak vysoké ale takové příjmy mohou být?

Jak začít VYDĚLÁVAT na binárních opcích? Využijte jedinečné nabídky a vyzkoušejte si obchodování na cvičném demo účtu. BEZ RIZIKA.

Binární opce


Výdělky z binárních opcí

To, jestli budou vaše zisky dosahovat desítek nebo tisíců dolarů měsíčně, ovlivňují zásadně tři faktory. Prvním z nich je úspěšnost strategie. Jak už bylo řečeno, strategie musí dosahovat určité úspěšnosti, aby bylo obchodování vůbec výnosné. Vyšší úspěšnost vám zaručí méně neúspěšných transakcí a tím i nižší ztráty, které by se jinak odečetly od vašeho výdělku.

Druhým faktorem ovlivňující výši výdělků je kapitál. Pokud budete obchodovat s minimálním kapitálem a jednotlivé investice budou 10$, budou zisky z transakcí řádově odpovídat investicím. Chcete-li vydělávat vyšší částky a rychleji, budete muset vložit podstatně více. Při obchodování s vyššími částkami se ale výrazněji projeví psychický nátlak, který úspěšnost obchodníků snižuje. Proto je nezbytné zachovat chladnou hlavu a zajistit, aby emoce neměly vliv na vaše rozhodování.

Statistiku výdělků obchodníků naleznete například u IQ Option

Statistiku výdělků obchodníků naleznete například u IQ Option

Výdělky zásadně ovlivňuje také aktivita obchodníka. Je rozdíl, pokud budete obchodovat patnáct minut denně nebo na platformě strávíte čtyři hodiny. Rozhodně ale neplatí, že více transakcí vám zajistí vyšší příjem. Obchodníci mnohdy po dlouhém sledování trhu vstupují do transakcí i při nepříznivé situaci, jen aby konečně začali obchodovat. Je lepší držet se zpátky a zbytečně neriskovat, než uzavřít transakci jen proto, že během poslední hodiny jste nic nezobchodovali.

Binární opce vám mohou zajistit zajímavý vedlejší příjem, stejně jako se mohou stát i hlavním zdrojem příjmů. Rychle a bez práce to ale možné není. Jedná se o běžný investiční nástroj, ke kterému se mnoho lidí staví spíše jako k hazardní hře. Vysoké riziko, které je s obchodováním binárních opcí spojené, ale takový přístup netoleruje.

Chcete se dozvědět o binárních opcích více podrobností? Navštivte jeden z největších českých portálů https://investplus.cz/, který se kromě obchodování binárních opcí či CFD věnuje také kryptoměnám.

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.