Recenze Změn Život (ZmenZivot.com) a Daniel Dale

Obchodování s binárními opcemi umožňuje spekulovat na vývoj cen akcií, komodit, indexů i měn. Některé možná překvapí, že u vybraných brokerů můžete obchodovat i s virtuální měnou Bitcoin. A právě obchodování s virtuální měnou mnoho lidí zaujalo poté, co se na internetu objevil článek o úspěšném obchodníkovi, který se stal milionářem.

Daniel Dale a jeho balíček za 990Kč

Obchodník se jmenuje Daniel Dale a za úspěchem stojí unikátní metoda, která je spojená s investováním do virtuální měny. Alespoň takto svůj úspěch Dale prezentuje na webových stránkách ZměnŽivot.com a Investujdosebe.com. Daniel Dale se navíc rozhodl, že si metodu nenechá jen pro sebe a bude ji sdílet s několika dalšími lidmi, kteří o ni projeví zájem.

Na webu ZměnŽivot.com se dočtete, že metoda je tak jednoduchá, že nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti s investováním ani znalost trhu. Pokud máte o metodu zájem, musíte se zaregistrovat a posléze zaplatit 990Kč za speciální investiční balíček. Součástí tohoto balíčku není ale jen vysvětlení unikátní investiční metody, ale také obchodní software, privátní investiční web, přístup na speciální chat atd. Autor Daniel Dale slibuje, že pokud během 2 měsíců nevyděláte 800 tisíc Kč, sám vám rozdíl doplatí.

Změn Život je podvod

Celý projekt ZměnŽivot.com je podvod. Žádný Daniel Dale neexistuje a metoda není ani zdaleka tak unikátní, jak podvodníci tvrdí. Proč by ostatně milionář, který si přeje, abyste vydělali peníze, požadovat od každého 990Kč? Na tuto otázku se sice snaží odpovědět větou, že zaplacením poplatku dokážete, že váš zájem o službu Změn Život je skutečný. Kdo by se ale o podobnou metodu zájem neměl?

Na webu Změn Život se objevuje také oblíbený trik podvodníků s omezeným počtem míst. Registrovat se jinými slovy může pouze omezený počet lidí a ti, kteří se registrují pozdě, už si balíček nebudou moci koupit. Někteří lidé tomu uvěří a dostanou strach, že pokud se nezaregistrují ihned, mohou o příležitost přijít.  Ze stejného důvodu autoři slibují, že první registrovaní uživatelé získají 5000Kč na obchodní účet a že registrace je možná jen do konce týdne.

Zdroj: Podvod ZMĚN ŽIVOT a Daniel Dale (ZměnŽivot, zmenzivot.com)

Vymyšlené recenze

Na webu ZměnŽivot.com najdete i několik recenzí. Všechny samozřejmě obsahují jen chválu a doporučují projekt i ostatním. Jména uživatelů u recenzí jsou ale vymyšlená a jejich fotografie autoři zkopírovali. Například fotografie Šimona z Hradce Králové pochází ze sociální sítě vk.com, konkrétně z profilu Sergeye Ershova. Stejný zdroj autoři použili také u Kláry z Prahy, jejíž fotografii zkopírovali z profilu uživatele Evgenia Lishova.

Všechny recenze na webu ZměnŽivot psal pravděpodobně jediný člověk. Jak jinak by bylo možné, že ve většině recenzí je stejná gramatická chyba. Při oslovování autora je vždy totiž napsáno „Daniely“, ale správně má být „Danieli“.

ZměnŽivot.com není jediným podvodem

Pokud si přečtete recenze na předchozí odhalené podvody, najdete v nich mnoho společných znaků. Například v projektu „Bezpečné Vydělávání“ autoři slibují vysoké zisky, jednoduchou metodu, upozorňují před omezeným počtem míst k registraci atd. Na webu je navíc několik falešných recenzí a autor projektu Adam Abramovič ve skutečnosti neexistuje. Stejně tomu je i na podvodné webové stránce Star-News5 nebo StartUp365.

Obchodování binárních opcí vám může zajistit dlouhodobé zisky. Binární opce samotné totiž nejsou podvod ale běžný investiční nástroj. Stát se profitujícím obchodníkem ale vyžaduje mnoho úsilí. Pro začátek můžete vyzkoušet obchodování na bezplatném demo účtu, který vám poskytne téměř každý broker na binární opce.

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.