Je Profitonline podvod? Jan Kovanda, Lucie Květoňová

Příběh Lucie Květoňové, matky samoživitelky z Prahy, shlédly snad již tisíce lidí. Její příjmy nad 7000 EUR měsíčně z pohodlí domova a prakticky bez práce zaujaly snad každého. Bohužel se jedná o další podvod, který má pouze nalákat nové obchodníky k binárním opcím. Stejně jako neexistuje Lucie Květoňová, neexistuje pravděpodobně ani reportér Jan Kovanda, který podvodný projekt propaguje.

Jan Kovanda (projekt ProfitOnline)

Jan Kovanda (projekt ProfitOnline)

Co říká Jan Kovanda?

O příběhu Lucie hovoří Jan Kovanda, údajný novinář, ve videu na webu PracujOnline. Podle něho dosáhla Lucie Květoňová vysokých zisků díky službě ProfitOnline, která odkazuje na obchodování s binárními opcemi. Registrovaní uživatelé ProfitOnline dostávají obchodní signály (tipy), které generuje speciální algoritmus. Jediným kliknutím pak obchodníci realizují doporučené transakce. Podle propagačního webu pracujonline je úspěšnost obchodního programu opravdu vysoká (nad 80%). Ve skutečnosti je ale úspěšnost podstatně nižší, takže dříve nebo později začne být obchodování ztrátové.

PracujOnline - informační portál, který informuje o příběhu Lucie

PracujOnline – informační portál, který informuje o příběhu Lucie

Propracovaný podvod Profitonline

Samotný web pracujonline.net vznikl pouze za účelem propagace podvodného projektu. Ačkoliv má web působit jak zpravodajský portál, jsou na něm pouze články a videa propagující podvod Profitonline. V banneru pod nápisem živé údaje je zobrazen aktuální počet zbývajících míst v projektu profitonline. Tento počet se neustále snižuje, ovšem pokud aktualizujete webovou stránku, vrátí se na původní hodnotu 48 volných míst. Je jasné, že toto falešné počítadlo má donutit návštěvníky k rychlé a nerozvážné registraci.

Pokud začnete nad projektem přemýšlet a ověřovat si jeho důvěryhodnost, brzy zjistíte, že se jedná o pouhý podvod, který vám dlouhodobě žádné vysoké zisky nezajistí. Web například existuje v několika jazykových verzích, které se liší pouze v uvedených jménech, reference klientů v diskuzích jsou smyšlené a jejich fotografie zkopírované z různých webových stránek.

Při registraci na webu profitonline se klientovi automaticky vytvoří účet u brokerské společnosti EZTrader. Právě registrace nových obchodníků k brokerovi je účel celého projektu Profit Online. Bohužel pro registrované, EZTrader nepatří mezi brokery s nejlepší pověstí. Už samotné zhodnocení u brokera EZTrader je například u některých aktiv o více než 10% nižší než u oblíbeného brokera TopOption.

ProfitOnline je podvod

ProfitOnline je podvod

Rychle a bez rizika to nejde

Před společností OPN LTD, která provozuje obchodní platformu „profitonline.cz“, a před společností DWORLD LTD, která investici prostřednictvím této platformy nabízí na internetových stránkách pracujonline.com, veřejně varovala na konci roku také Česká národní banka. ČNB upozornila konkrétně na skutečnost, že ani jedna z výše jmenovaných společností nemá povolení k činnosti na finančním trhu v České republice a případné investice nejsou ze zákona pojištěny.

Před projektem ProfitOnline varuje i ČNB

Před projektem ProfitOnline varuje i ČNB

Podvody v oblasti investování jsou stále propracovanější a lze očekávat, že do budoucna se tento trend nezmění. Jedno mají ale všechny podvody společné – lákají na rychlé zbohatnutí bez práce a bez rizika. Nechcete-li se stát obětí podvodu, nikdy podobným slibům nevěřte. Samotné binární opce jsou ale zcela legální a důvěryhodný investiční nástroj, který skutečně umožňuje vydělávat přes internet. Aby ale takové obchodování mělo smysl, je nutné věnovat čas přípravě a cvičnému obchodování.

Více informací zde – Recenze ProfitOnline.

I vy můžete VYDĚLÁVAT díky binárním opcím. Využijte jedinečné nabídky a vyzkoušejte si obchodování na cvičném demo účtu. BEZ RIZIKA.

Binární opce demo účet bez vkladu


   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.