Podvod STAR NEWS5 – recenze, zkušenosti, hodnocení, diskuze

V této recenzi se podíváme na projekt Star News5, který láká k obchodování binárních opcí. Propagační webová stránka vypadá jako obyčejný zpravodajský server. Najdete na ní ovšem jediný článek, ve kterém český milionář odhaluje způsob, jak vydělávat desítky tisíc EURO měsíčně z pohodlí domova a prakticky bez práce. Že už jste něco podobného slyšeli? To bude nejspíš tím, že tento podvod je prakticky stejný, jako ty předchozí.

Star News5 je podvod

Star News5 nepřináší vlastně nic nového. Webová stránka se tváří jako informační portál, ale obsahuje jen jediný článek, stejně jako tomu bylo v případě podvodu StartUp365. Všechny odkazy na jednotlivé rubriky Star News5, které najdete v horním panelu na podvodném webu, jsou nefunkční. Pod článkem je uměle vytvořená diskuze, ve které si všichni metodu chválí. Do diskuze ale nemůžete přidat žádný nový příspěvek, nemůžete reagovat na již existující příspěvky a nefunguje ani „lajkování“. Všechny tyto recenze jsou totiž vymyšlené stejně jako jejich autoři.

Datum zveřejnění článku se mimochodem každý den aktualizuje, stejně jako datum, do kdy je se můžete zaregistrovat. Článek a nabídka k obchodování tak vypadá aktuální. Podvodníci využívají tento trik často, aby přesvědčili nerozhodné lidi k registraci. Ze stejného důvodu je na webu Star-News5 také uvedeno, že se zaregistrovat může jen omezený počet lidí. Ve skutečnosti se může zaregistrovat kdokoliv a kdykoliv, ovšem pro zvýšení důvěryhodnosti tvrdí podvodníci opak.

Fiktivní postavy a Lukáš Brabec

Charakteristickým znakem podvodů se staly také fiktivní postavy, které mají vzbudit důvěru čtenářů. V článku se píše o mladém milionářovi z Prahy (jistý Daniel T.), který zbohatl díky binárním opcím. Redaktor Jan Tomáš se rozhodl, že se touto problematikou bude zabývat podrobněji. Český web StarNews5 je pouhým překladem německého originálu, ve kterém se redaktor jmenuje Jonas Schäfer. Tato jména jsou tedy bezpochyby smyšlená.

Obchodník Lukáš Brabec, jehož jméno se v české verzi podvodu objevuje, se v německé verzi jmenuje Frank Bauer. V české verzi navíc autoři požili fotografie, na kterých není žádný český milionář, ale německý podnikatel Robert Geiss.

I vy můžete VYDĚLÁVAT díky binárním opcím. Využijte jedinečné nabídky a vyzkoušejte si obchodování na cvičném demo účtu. BEZ RIZIKA.

Binární opce demo účet bez vkladu


Co vlastně Star News5 propaguje?

Onou zázračnou metodou pro rychlé zbohatnutí jsou údajně binární opce. Pokud na webu Star-News5.com najdete nějaký funkční odkaz, pak vás pravděpodobně přesměruje k brokerovi AnyOption nebo 24Option. Odkazy Star News5 přesněji řečeno směřují na program SuperAlertsPro, se kterým jste se mohli setkat už v minulosti. Abyste ale mohli program využívat, musíte si nejprve vytvořit u jednoho z doporučovaných brokerů obchodní účet a vložit na něj peníze.

Program SuperAlertsPro provádí analýzu grafů a zasílá registrovaným obchodníkům tipy k transakcím. Jaká ovšem může být úspěšnost programu, který autoři propagují vymyšlenými příběhy a musí přitom úmyslně lhát?

Binární opce podvod nejsou. Existuje ovšem řada programů, systému a strategií, které slibují vysoké zisky a přitom vám v konečném součtu nevydělají ani korunu. Nikdy proto nevěřte žádným nabídkám rychlého a nenáročného zbohatnutí přes binární opce.

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.