Recenze: Podvod DUAL ROBOT láká na zmanipulovaný demo účet

Obchodování binárních opcí láká mnoho lidí. Někteří se ale nechtějí vzdělávat a ztrácet čas cvičným obchodováním. Proto hledají metodu, pomocí které by jednoduše a efektivně zhodnotili svůj kapitál. Ziskovou metodu vám ale nikdo jen tak neprozradí. Na internetu jsou sice desítky (možná i stovky) webových stránek, které slibují vysoké zisky, ovšem ve většině případů se jedná o podvody. Jedním z těchto webů je také projekt Dual Robot, jehož autoři nabízejí stejnojmenný program na binární opce, který by měl dosahovat úspěšnosti téměř 90%.

Co je to Dual Robot?

Web Dual Robot je téměř stejný, jako drtivá většina podvodných projektů. Na webu najdete jen propagační video, registrační formulář, falešné recenze „spokojených klient“ a upozornění, že bezplatná registrace je časově omezená. To vše umocňuje poutavý nápis, že v příštích 30 dnech můžete vydělat až $10 000.

Pokud se na webu zaregistrujete, vytvoří se vám automaticky účet u brokera, kterého si ovšem nebudete moci sami vybrat. K brokerovi pak musíte vložit alespoň minimální požadovaný vklad, aby mohl robot obchodovat.

Po přihlášení na webu Dual Robot budete mít možná pocit, že už jste podobnou platformu někdy viděli. Na stejné platformě totiž běží i další podvodné programy na binární opce, jejichž autoři lákají na rychlé a snadné zbohatnutí. Jmenovitě se jedná například o programy SuperSimpleBot a EZTradingBot.

Nízká úspěšnost a klamavá propagace

Program sice skutečně automaticky obchoduje, ovšem ani zdaleka jej nelze označit jako výdělečný systém. Slibovaná úspěšnost 89,7% je jednou z mnoha lží, kterou autoři při propagaci použili. Lež je například i to, že bezplatná registrace je časově omezená. Časový odpočet pod registračním formulářem na webu Dual Robot se totiž každý den obnovuje.

Video-recenze na podvodném webu, ve kterých údajní obchodníci vychvalují program Dual Robot, jsou také podvod. Lidé ve videích program pravděpodobně vůbec nikdy nezkoušeli, protože jsou to lidé, kteří na internetu za peníze nabízejí tvorbu video recenzí.

Otestujte si Dual Robot nanečisto

Za zmínku stojí také demo režim na platformě Dual Robot. V demo režimu totiž robot dosahuje opravdu vysoké úspěšnosti, ovšem jen proto, že některé transakce jsou zmanipulované. Pokud si chcete úspěšnost robota sami ověřit, můžete využít libovolný demo účet, který vám bezplatně poskytne mnoho brokerů na binární opce. Dual Robot totiž obchoduje buď samostatně, nebo vám bude zobrazovat tipy k transakcím, které můžete bez rizika vyzkoušet právě na demo účtu. I když se jedná o pouhý demo účet, je ve vašem zájmu zvolit spolehlivého a regulovaného brokera.

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.