Tomáš Horák a podvod Czech Method

Určitě si ještě pamatujete na web Czech Method, na kterém jistý úspěšný obchodník představoval svoji úspěšnou obchodní metodu. Tato metoda byla určená k obchodování binárních opcí a dosahovala prý extrémně vysoké úspěšnosti. Web Czech Method je stále funkční a podvodníci na něm dokonce opět zapracovali.

Už nejsem Tomáš Horák

Ve videu Czech Method se představil muž jménem Jakub Petrů a sliboval prvním 20 registrovaným lidem snadné vydělávání pomocí binárních opcí. Na webu czech-method.com bylo ale uvedeno, že se autor jmenuje Jakub Petrák nebo dokonce Tomáš Horák.

Pokud vám někdo ukáže fotografie téhož muže a bude vám tvrdit, že se jmenuje vždy jinak, asi mu neuvěříte. Právě to byl případ i webu Czech Method. Autoři si svého pochybení pravděpodobně všimli, a proto přepsali jméno Tomáš Horák na jméno Jakub Petrák. Zatímco na webu se tak nachází už jen jedno jméno (Jakub Petrák), ve videu zůstal autorem Jakub Petrů. Podvodníci pravděpodobně spoléhají na to, že takové „detaily“ nikdo řešit nebude.

Czech Method je podvod

Před podvodnou stránkou Czech Method varovalo už několik webů, takže můžeme jen zopakovat, že obchodování prostřednictvím české metody nedoporučujeme. Ačkoliv autoři slibují, že nemusíte nic platit, není to pravda. Přístup k metodě Jakuba Petrů/Petráka získáte, jen pokud vložíte minimální vklad k brokerovi, kterého vám doporučí. Doporučovaný broker má přitom velmi špatnou pověst.

Projekty, které slibují vysoké zisky (Abramovičova Akademie, web Miroslav Kadlec, Daniel Dale nebo Vojtěch Wagner), vám žádné peníze nevydělají. Bez cvičného obchodování na demo účtu a důkladného vzdělávání na binárních opcích vyděláte jen těžko.

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.