Recenze IQOption – demo, zkušenosti, reference IQ Option

IQOption je brokerská společnost sídlící na Kypru, která umožňuje online obchodování binárních opcí. Společnost působí od roku 2013 a na její činnost dohlíží několik regulačních orgánů včetně kyperské komise CySEC a britského úřadu FCA. Od února 2015 je provozovatel IQ Option registrovaný také v evidenci ČNB.

Oficiální webová stránka IQ Option existuje ve více 13 jazykových verzích. Češtinu broker IQoptions zatím nepodporuje. Komunikace se zákaznickou podporou probíhá převážně v angličtině prostřednictvím emailu, telefonní linky nebo přes kontaktní formulář.

Obchodní platforma IQOption

Webová platforma IQOption je přehledná a umožňuje obchodovat opce s klasickou a minutovou exspirací. Nabídka podkladových aktiv není nejširší, ale naleznete zde hlavní měnové páry i vybrané akcie, indexy a komodity. Na platformě IQ Option lze zobrazovat pokročilé svíčkové grafy, měnit časový rámec grafu, zakreslovat pomocné čáry a zobrazovat vybrané indikátory. Samozřejmostí je panel s volbou ostatních obchodníků. Součástí platformy je také zpravodajská sekce a sekce s obchodními signály.

Nevýhodou IQOption je, že neumožňuje odprodávat aktivní opce, prodlužovat jejich exspiraci ani zvyšovat investice (viz. IQ Option recenze). Transakce se realizují ihned bez potvrzování. Pokud vám i přesto připadne webová platforma pomalá, můžete si stáhnout a nainstalovat speciální obchodní platformu přímo do počítače.


IQ Option = transakce od 1 USD

Kyperský broker IQ Option vyžaduje pro aktivaci účtu vklad pouze 10$. Jednotlivé transakce mohou obchodníci uzavírat od pouhého jednoho dolaru. Zhodnocení klasických opcí je u většiny aktiv průměrné, přičemž nejvyšší profit 82% je na měnovém páru EUR/USD. Zatímco ostatní brokeři u krátkodobých opcí nabízejí obvykle nižší profit, IQ Option je světlou výjimkou. Díky tomu je možné obchodovat krátkodobé opce i se zhodnocením 87%. Nevýhodou je, že zhodnocení se v průběhu dne může i výrazněji měnit.

Pokud jste nováčkem nebo chcete při obchodování testovat nové strategie bez rizika, můžete si na webu brokera aktivovat bezplatný demo účet, který není časově omezený. Na demo účtu má každý obchodník k dispozici virtuální kapitál ve výši 1000 USD.

Součástí nabídky IQ Options je také bonus za vklad ve výši od 27% do 50%. Velikost bonusu závisí na vložené částce. Nejnižší bonus 27% mohou získat obchodníci, kteří vloží alespoň 100$. Maximální bonus 50% lze získat při vkladu 10 tisíc $. Výběr bonusové částky je možný až poté, co obchodník uzavře transakce o celkové výši 35tinásobku hodnoty bonusu.

Zdroj: IQ Option – zkušenosti, demo účet, diskuze


IQOption - webová stránka brokera

IQOption – webová stránka brokera

Videonávody pro obchodování binárních opcí u IQ Option

Videonávody pro obchodování binárních opcí u IQ Option

IQOption - přehled aktuálních turnajů pro obchodníky

IQOption – přehled aktuálních turnajů pro obchodníky

Download centrum IQoptions

Download centrum IQoptions

Podobné příspěvky: Markets.com, Top Option, ETX Capital, StockPair, High Low

Souhrnná recenze brokera IQOptions

Recenze IQOption
  • Bezpečnost a reputace
  • Obchodní platforma, možnosti obchodování
  • Klientská podpora, komunikace
  • Poplatky a bonusy
4.5

O brokerovi

Založeno 2013
Sídlo Kypr
Provozovatel IQOption Europe Ltd.
Regulace CySEC, ČNB (licence brokera na webu ČNB)
Druhy opcí klasické (High/low), krátkodobé
Aktiva 70 (komodity, indexy, akcie, forex)
Zhodnocení cca 64 – 87%
Demo Ano (neomezený)
Mobilní aplikace Ano
Vklad/Výběr Platební karty, bankovní převod, Skrill, NETELLER, Ukash, WebMoney
Odprodej opcí před exspirací Ne
Min. vklad 10$
Min transakce 1$
Bonus za vklad až 100%
Vedení účtu USD
   Autor článku: Marek Horák

Jedna reakce na “Recenze IQOption – demo, zkušenosti, reference IQ Option”

  1. jofibau napsal:

    IQOptions je asi to nejlepší co muže pro obchodováni být, jediný nedostatek je komunikace v Českém jazyce.