Recenze Top Option – demo účet, zkušenosti, diskuze

Top Option je broker, který od roku 2011 umožňuje obchodování binárních opcí. Provozovatelem brokera je kyperská společnost Nuntius Brokerage & Investment Services S.A. Na činnost Top Option dohlíží několik kontrolních orgánů včetně řecké komise HCMC či tuzemské ČNB. Díky těmto regulacím je obchodování u TopOption bezpečné a vklady klientů jsou pojištěné. To ostatně potvrzují i klienti Top Option v mnoha internetových diskuzích.

Zkušenosti s Top Option

Minimální vklad na obchodní účet je 100$ a jednotlivé transakce je možné uzavírat od 10$ nebo od 5$ u krátkodobých opcí. Mezi nejsilnější stránky Top Option patří bezesporu obchodní platforma, která umožňuje obchodovat klasické, dotykové i krátkodobé opce (více v příspěvku TopOption zkušenosti). Na výběr mají obchodníci přibližně ze 180 aktiv, jejichž zhodnocení patří k těm nejvýhodnějším. U klasických opcí dosahuje maximální zhodnocení 85% (měnový pár EUR/USD), u nejvíce obchodovaných aktiv je pak zhodnocení kolem 80%.

Top Option - webová stránka brokera

Top Option – webová stránka brokera

Platforma Top Option působí velmi jednoduchým dojmem i přesto, že obsahuje mnoho nástrojů a analytických funkcí. V mnoha recenzích na Top Option jsou právem vyzdvihovány dostupné indikátory, svíčkové grafy, ale také možnost odprodávání aktivních opcí, zvyšování investic aktivní opce nebo prodloužení její exspirace. (viz. TopOption recenze na weu Binárník) Navzdory bohaté výbavě je platforma velmi rychlá, což si ostatně mohou ověřit na oficiálním webu Top Option i neregistrovaní zákazníci.

 

Jak získat demo účet u Top Option

Zatímco dříve bylo nutné brokerovi zaslat kopii osobních dokumentů, aby byl umožněn výběr peněz, podle nových podmínek broker tyto dokumenty požaduje už před samotným obchodováním. Každý regulovaný broker má povinnost ověřit totožnost svých klientů zejména proto, aby nedocházelo k praní špinavých peněz. Jedná se o běžné bezpečnostní opatření, které vás nemusí znepokojovat.

Webová platforma Top Option

Webová platforma Top Option

U Top Option je možné obchodovat na demo účtu, nicméně broker vyžaduje pro aktivaci demo účtu vklad na reálný účet. Obchodování na demo účtu nemá na vložené peníze žádný vliv, takže si je můžete kdykoliv vybrat zpět. Top Option aktivuje demo účet na omezenou dobu, která závisí na individuální domluvě s klientem (zdroj: TopOption – demo účet). Demo účet spolu se vzdělávacími materiály umožňují získávat klientům Top Option zkušenosti zcela bez rizika, což ocení zejména začátečníci.

Klienti kyperského brokera mohou získat uvítací bonus až 100% při vkladu 500$ a více nebo 50% bonus při vkladu od 200$. Bonusovou částku mohou ovšem obchodníci vybrat až po zobchodování 40x hodnoty bonusu a veškeré zisky je možné vybírat ihned po zobchodování 10tinásobku bonusové částky. Vlastní vklad nesmí být blokován a lze jej kdykoliv vybrat zpět z obchodního účtu. Před přijetím bonusu se ale na webu brokera důkladně seznamte s aktuálními podmínkami.

Top Option si na tuzemském trhu vybudoval velmi silnou pozici zejména proto, že byl dlouhou dobu jediným brokerem podporujícím češtinu a v nabídce služeb mu mohl konkurovat jen málokterý makléř. Navíc komunikaci obchodníků s brokerem už několik let usnadňuje česká zákaznická podpora. Ačkoliv dnes nejsou rozdíly mezi brokery na binární opce tak propastné jako dřív, zůstává Top Option i nadále mezi nejoblíbenějšími brokery český obchodníků.

 

Souhrnná recenze brokera Top Option

Recenze Top Option
  • Bezpečnost a reputace
  • Obchodní platforma, možnosti obchodování
  • Klientská podpora, komunikace
  • Poplatky a bonusy
4.6

O brokerovi

Založeno 2011
Sídlo Kypr
Provozovatel Nuntius Brokerage & Investment Services S.A.
Regulace HCMC, ČNB, NBS…
Druhy opcí Klasické (High/low), dotykové (One Touch), krátkodobé (60 sekund), vlastní
Druhy opcí Aktiva: 180 (komodity, indexy, akcie, měny, páry)
Zhodnocení cca 60 – 500% (měnový pár EUR/USD: 85%)
Platforma SpotOption
Demo účet Ano (časově omezený)
Mobilní app Ano
Vklad/Výběr Kreditní/debetní karty, bankovní převod, Skrill/MoneyBookers, eKonto, Neteller, WebMoney, Fast Wire Transfer
Odrpodej opcí před exspirací Ano
Min. vklad 100$
Min. transakce 10$ (5$ krátkodobé opce)
Bonus 100% při vkladu 500$ a více, 50% při vkladu 200$-499$
Vedení účtu USD, GBP, EUR, PLN, CAD
   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.