High Low – recenze brokera na binární opce, demo u High Low

High Low je brokerská společnost, která klientům nabízí jednoduchou obchodní platformu na binární opce. Broker od svého založení v roce 2010 sídlí v australském Sydney. Provozovatelem je společnost HighLow Markets Pty Ltd, která podléhá regulacím uznávané australské komise ASIC. Licence evropských úřadů, které se pro brokery působící na našem území staly téměř nezbytností, broker ale nemá.

Broker HighLow využívá intuitivní platformu Market Pulse. Kromě odprodávání opcí před exspirací (a to i těch krátkodobých) ovšem platforma nenabízí žádné nadstandardní funkce či analytické nástroje, takže může být pro pokročilé obchodníky poměrně omezující. Dostupné jsou čtyři druhy opcí. Klasické HIGH/LOW opce a krátkodobé opce ON DEMAND se liší pouze v exspiračních časech. Za zmínku stojí ale zejména opce se spready, které jsou opět v provedení s klasickou a krátkodobou exspirací.

High Low broker - obchodní platforma

High Low broker – obchodní platforma

I vy můžete VYDĚLÁVAT díky binárním opcím. Využijte jedinečné nabídky a vyzkoušejte si obchodování na cvičném demo účtu. BEZ RIZIKA.

Binární opce demo účet bez vkladu


Klasické opce i opce se spready

Opce se spready vychází ze dvou cen; nákupní a prodejní. Jako příklad si uveďme situaci, kdy obchodník očekává růst ceny aktiva. Je-li aktuální cena aktiva například 1.2669, musí cena při exspiraci dosáhnout hodnoty alespoň 1.2679, zatímco u opcí bez spreadů stačí, aby se cena změnila o jediný bod předpokládaným směrem. Rozmezí mezi cenami je poměrně úzké a závisí na exspiraci opce. Obecně platí, že s kratší exspirací se rozdíl cen zmenšuje.

Zhodnocení u klasických a krátkodobých opcí je průměrné, v rozmezí od 70% do 85%. Mnohem více ale zaujme zhodnocení 100% u všech aktiv při obchodování se spready. Zklamáním je pouze 23 podkladových aktiv, které jsou, vyjma 5 indexů a zlata, tvořeny převážně měnovými páry. Už tak chabý výběr je navíc dostupný jen u klasických opcí. U ostatních druhů opcí se klienti musí spokojit s necelou polovinou aktiv.

Obchodní účet u High Low může být veden v Amerických a Australských dolarech. Minimální vklad záleží na měně účtu a metodě platby. Nejnižší částka je 10 AUD pro bankovní převod. V ostatních případech (NETELLER, platební karty) nebo při platbě v USD je minimem 50AUD/USD. Jednotlivé transakce je možné uzavírat od 10$. Pravdou je, že požadovaný vklad vypadá lákavě, ale pro dodržení správného money managementu je kvůli desetidolarovým transakcím zapotřebí vložit alespoň 250$.

High Low – demo účet zdarma a bez registrace

Jedinečnost brokera High Low spočívá v nabízeném demo účtu, pro jehož aktivací není nutná ani registrace. Časově neomezený cvičný účet s virtuálním kapitálem 10 000$ naleznou zájemci na webu brokera v záložce QUICK DEMO. Demo účet můžete využít nejen k seznámení se s opcemi, ale také k testování obchodních strategií. (více o testovacích účtech na binární opce naleznete zde: Binární opce demo).

Účet demo High Low - obchodování binárních opcí se spready

Účet demo High Low – obchodování binárních opcí se spready

Pokud se rozhodnete obchodovat na reálném účtu, budete muset nejprve ověřit svoji identitu, stejně jako u ostatních brokerů. U High Low musí ale klienti zaslat kopie požadovaných dokumentů už při registraci. Noví klienti, kteří uzavřou transakce o celkovém objemu alespoň 50$, pak mohou získat jednorázový bonus 50$.

Anglicky mluvící zákaznickou podporu High Low je možné kontaktovat emailem nebo telefonicky. Bez znalostí angličtiny se u brokera ostatně neobejdete, jelikož ani web brokera nemá český překlad. Vzhledem k tomu, že se jedná o australského brokera, který na české obchodníky příliš necílí, je absence češtiny i evropských licencí pochopitelná.

 

Obchodní hodiny u High Low

Obchodní hodiny u High Low

Recenze High Low - podrobný návod na obchodování

Recenze High Low – podrobný návod na obchodování

Mobilní aplikace High Low pro iOS a Android

Mobilní aplikace High Low pro iOS a Android

Podobné příspěvky: Recenze Markets.com, Recenze Top Option, Recenze ETX Capital, Recenze StockPair, Recenze Plus500

Souhrnná recenze brokera High Low

Recenze High Low
  • Bezpečnost a reputace
  • Obchodní platforma, možnosti obchodování
  • Klientská podpora, komunikace
  • Poplatky a bonusy
3.8

O brokerovi

Založeno 2010
Sídlo Austrálie
Provozovatel HighLow Markets Pty Ltd.
Regulace ASIC
Druhy opcí HIGH/LOW(klasické), SPREAD HIGH/LOW, ON DEMAND (minutové), SPREAD ON DEMAND
Aktiva: 23 (zlato, 5 indexů, 17 měnových párů)
Zhodnocení cca 70 – 100% (měnový pár EUR/USD: 80%)
Platforma Market Pulse
Demo Ano (bez nutnosti registrace)
Mobilní aplikace Ano
Vklad/Výběr Kreditní/debetní karty, bankovní převod, NETELLER
Odprodej opcí před exspirací Ano
Minimální vklad 10 AUD/50 USD
Minimální transakce 10$
Bonus Jednorázový bonus až 50$
Vedení účtu USD, AUD
   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.