Podvod: Jan Šrámek, milionář z projektu 25 000 Kč denně

Obchodování binárních opcí patří k oblíbeným způsobům vydělávání peněz přes internet. Abyste ovšem mohli vydělávat, musíte se nejprve vzdělávat a získat potřebné znalosti a zkušenosti. Několik webových stránek ale nabízí obchodní metodu, pomocí které mohou na binárních opcích vydělávat i nezkušení lidé. Jedním z těchto webů je „25 000 Kč denně“ (25000denne.com), jehož autorem je úspěšný obchodník Honza Šrámek. Dejte si ale pozor, protože projekt „25 000 Kč denně“ je podvod.

Jak by měl projekt 25000denne.com fungovat?

Autor webové stránky 25000denne.com Honza Šrámek je zároveň jedním z autorů speciálního obchodního programu na binární opce. Tento program analyzuje trh a registrovaným uživatelům zasílá tipy k transakcím, které by měly mít vysokou úspěšnost. Jestli doporučené transakce zrealizujete nebo ne, záleží pouze na vás. Na webové stránce 25000denne.com je poutavé propagační video, ve kterém ale autoři lžou.

Honza Šrámek ve videu na stránce 25000denne.com tvrdí, že pokud se zaregistrujete mezi prvními 45 lidmi, získáte přístup k programu zdarma. Jako protislužbu pak vytvoříte krátkou recenzi o programu, kterou autor použije při propagaci programu, který bude možné koupit za 15 999 Kč. To, že bezplatný přístup získá jen 45 lidí, je ale lež. Podvodníci chtějí, aby lidé měli strach, že o tuto příležitost mohou brzy přijít, a proto se rychle zaregistrovali, aniž by si ověřili důvěryhodnost programu.

25 000 Kč denně a Ultimate4Trading  je podvod!

Doporučovaný obchodní program na binární opce se jmenuje Ultimate4Trading a není žádnou novinkou. Program Ultimate4 Trading doporučuje také podvodný web StartUp365, na kterém je ale uvedeno, že program vytvořili 4 studenti. To, že program vytvořil Honza Šrámek, je evidentní lež. Podvodné projekty často obsahují smyšlený příběh neexistujícího obchodníka (viz. Miroslav Kadlec) a ani 25 000 Kč denně není výjimkou.

Program, který je promován na webu 25 000 Kč denně, je z dlouhodobého hlediska ztrátový a demo účet, který je jeho součástí, není důvěryhodný. Pravdou není ani to, že nemusíte nic platit. Abyste totiž mohli program používat, musíte vložit alespoň 250$ (asi 6000 Kč) na účet k brokerovi EZ Trader. Tento účet se vám vytvoří automaticky při registraci na podvodném webu. Podvodníkům jde totiž právě o to, abyste si k tomuto brokerovi vložili peníze.

Na webu 25 000 denně je několik recenzí, které obsahují jen kladné hodnocení a samou chválu. Tyto recenze jsou ale vymyšlené. Fotografie obchodníků, kteří recenze údajně napsali, totiž pocházejí z různých webů a jejich jména jsou vymyšlená. Pokud by byl program ziskový, určitě by autoři nemuseli vytvářet falešné recenze.

Binární opce nejsou podvod

Binární opce jsou běžný obchodní nástroj, pomocí kterého můžete vydělávat přes internet. Bez zkušeností a znalostí se ale obchodování stává hazardní hrou, při které je vaše šance na úspěch minimální. Proto je důležité začít vzděláváním a důkladnou přípravou. Pokud si chcete binární opce vyzkoušet na nečisto, vyhledejte kvalitního brokera, který vám umožní obchodovat na cvičném demo účtu.

Nikdy nevěřte, že na internetu existuje veřejně dostupný obchodní program, strategie nebo jiná metoda, která vám zajistí vysoké výdělky bez práce a námahy. Webové stránky, které podobné produkty nabízejí, jsou jen reklamy na konkrétní brokery.

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.