Tomáš Brabec / binary-profit.com – recenze SuperAlertsPro

Už několik měsíců internetem koluje příběh údajného obchodníka Tomáš Brabce, který prostřednictvím projektu SuperAlertsPro vydělává desítky tisíc EUR měsíčně. Prostřednictvím webové stránky binary-profit.com veřejně nabízí obchodní software a to zcela bezplatně. Může být ale projekt, který se šíří formou spamu, placené reklamy nebo nevyžádané pošty důvěryhodný?

Kdo je Tomáš Brabec z binary-profit.com?

Celý projekt SuperAlertsPro je založen na systému, který obchodníkům zasílá tipy na investování do binárních opcí. Podle slov Tomáše Brabce mají zasílané obchodní signály vysokou úspěšnost, díky které údajně on sám vydělává přes 30 tisíc EUR měsíčně. Myšlenka systému, který provede analýzu trhu místo obchodníka není žádná novinka a při obchodování na burze se automatické obchodní systémy běžně využívají.

Tomáš Brabec, milionář a obchodník, který bohužel neexistuje

Tomáš Brabec, milionář a obchodník, který bohužel neexistuje

Obchodní systém, který by byl výnosný, ovšem nikdo zadarmo neposkytuje. Varováním by mělo být i vysoké zhodnocení, které autor projektu Tomáš Brabec uvádí.  Při obchodování je vysoké zhodnocení vždy spojeno s vysokým rizikem, o kterém na podvodném webu binary-profit.com není ovšem ani zmínka.

Proč nevěřit projektu SuperAlertsPro?

Projekt SuperAlertsPro existuje v několika jazykových verzích a na každé z nich je autorem obchodního programu označen jiný člověk. Zatímco na české verzi webu je uveden Tomáš Brabec (dříve Pavel Kováč), na zahraničních verzích se objevují jména Thomas Leitner, David Garcia atd. Všichni tito obchodníci jsou samozřejmě smyšlení, stejně jako jejich životní příběhy. Použité fotografie skuteční autoři webu zkopírovali z různých webových stránek.

Na webu i v propagačním videu je neustále zdůrazňováno, že se jedná o limitovanou nabídku a bezplatnou licenci k obchodnímu programu získá pouze omezené množství registrovaných. Je ale podezřelé, že již několik měsíců zbývá „posledních 23 licencí“ a počítadlo registrovaných uživatelů a jejich výdělků po aktualizaci webové stránky zobrazuje původní hodnotu. Mnoho důvěry nevzbuzují ani falešné recenze plné gramatických chyb.

Reklamní poutač na webové stránce Binary-profit.com

Reklamní poutač na webové stránce Binary-profit.com

Podobných projektů, které slibují vysoký zisk prakticky bez práce, je nespočet a všechny směřují k jedinému cíli: Získat co nejvíce nových klientů. Také proto si musí nově registrovaní klienti u podobných projektů často otevřít účet u konkrétního brokera. V případě SuperAlertsPro je jedná o brokera AnyOption, který byl v minulosti již několikrát podvodnými projekty propagován.

Jsou binární opce podvod?

Není náhoda, že si autoři webu binary-profit.com vybrali právě binární opce. Ačkoliv se jedná o běžný investiční nástroj, nepatří binární opce mezi příliš známé pojmy. Pro podvodníky tak není složité nalákat nové obchodníky na nereálné sliby. Princip binárních opcí je navíc mnohem srozumitelnější než například obchodování forexu. To u mnoha lidí vzbuzuje falešný pocit, že i vydělávání pomocí binárních opcí je podstatně snažíš. Dlouhodobé vydělávání pomocí binárních opcí je možné, ovšem nikoliv bez důkladné přípravy nebo pomocí některého z podobných obchodních programů.

I vy můžete VYDĚLÁVAT díky binárním opcím. Využijte jedinečné nabídky a vyzkoušejte si obchodování na cvičném demo účtu. BEZ RIZIKA.

Binární opce demo účet bez vkladu


   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.