Co je AlgoCashSystem (Algo Cash System) – recenze, zkušenosti


AlgoCashSystem (Algo Cash System) je obchodní program, který má vydělávat i stovky tisíc dolarů měsíčně. Alespoň tak jej popisuje milionář Martin Novák na webu AlgoCashMaster.com. Program ale ani zdaleka nedosahuje slibované úspěšnosti a navíc zmiňovaný milionář Novák vůbec neexistuje.

Webová stránka AlgoCashSystem (Algo Cash System)

Webová stránka AlgoCashSystem (Algo Cash System)

Co je to AlgoCashSystem?

Obchodní program AlgoCashSystem vyhledává na trhu vhodné pozice pro vstup do transakcí a upozorňuje na ně uživatele formou obchodních signálů. Jednou z funkcí obchodního robota je ale i automatické obchodování, při kterém program uzavírá transakce bez potvrzení investorem zcela samostatně.

Některé z vás možná při pohledu na platformu AlgoCashSystem napadne, že podobnou aplikaci nevidíte poprvé. Platforma Algo Cash System je totiž vybudovaná za pomocí služby White Label Robot, která umožňuje vytvářet obchodní roboty. Proto jste se mohli v minulosti setkat s téměř stejnou platformou u obchodních programů Gold Binary, Super Simple Bot nebo EZTradingBot, který je dodnes propagovaný podvodným projektem The Millionaire in PJS.

Obchodního robota od služby WhiteLabelRobot je možné aktivovat jen u vybraných brokerů, mezi kterými naleznete například StockPair, Banc de Binary nebo OptionRally. Uživatel robota si vybere jednu z nabízených strategií, exspirační dobu, výši investice a podkladové aktivum.

Obchodní program podporuje pouze krátké exspirační časy v řádu minut, při kterých lze jen stěží určit budoucí vývoj a obchodování je tak mnohem rizikovější. Mnoho důvěry nevzbuzují ani nabízené strategie, mezi kterými nechybí například nechvalně známá strategie Martingale, která se používá spíše u hazardních her.

Úspěšnost obchodních signálů Algo Cash System

Obchodní roboti jsou dnes běžně využívaní při obchodování s forexem nebo s binárními opcemi. Aby ovšem mělo používání robota smysl, musí úspěšnost jeho signálů (popřípadě samostatného obchodování) být dostatečně vysoká. Při obchodování s binárními opcemi a se zhodnocením 80% je potřebná úspěšnost přibližně 56%. Rozhodně tedy nestačí, aby program AlgoCashSystem generoval náhodné signály.

A právě zde je kámen úrazu těchto obchodních systémů. Jejich úspěšnost se pohybuje kolem 50%, takže místo chytrých algoritmů spíše připomínají generátory náhodných signálů. Pokud vám bude přát štěstí, mohou programy krátce obchodovat se ziskem, ovšem z dlouhodobého hlediska se jejich skutečná úspěšnost vždy projeví. Ačkoliv automatické obchodování nelze otestovat na demo účtu, obchodní signály se zobrazují už po registraci. Pokud máte vlastní demo účet, můžete si úspěšnost těchto signálů sami a bez rizika otestovat.

Chcete-li na binárních opcích skutečně vydělávat, nehledejte zázračné obchodní programy a začněte se sami zajímat o finanční trhy, technickou a fundamentální analýzu a pokuste se vytvořit vlastní obchodní strategii. Díky demo účtům, které dnes nabízí většina kvalitních brokerů, můžete navíc každou strategii nejprve otestovat, aniž byste zbytečně riskovali svůj kapitál.

Více informací zde – Podvod AlgoCashMaster – recenze AlgoCashSystem, zkušenosti, diskuze.

I vy můžete VYDĚLÁVAT díky binárním opcím. Využijte jedinečné nabídky a vyzkoušejte si obchodování na cvičném demo účtu. BEZ RIZIKA.

Binární opce demo účet bez vkladu


   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.