Recenze The Profits Maker a The Profits Algorithm – velký podvod

V tomto článku se zaměříme na nový projekt, který je úzce spojen s binárními opcemi. Projekt se jmenuje Profits Maker (nebo také Profit Maker) a nabízí obchodní program na binární opce, který by měl vydělávat velké peníze. Jediné, co si autor projektu za poskytnutí programu účtuje, je 1% z dosažených zisků a to až po 90 dnech bezplatného používání.

Již zmiňovaný obchodní program má funkci automatického obchodování, takže dokáže obchodovat bez zásahu investora. Proto autoři Profits Maker zdůrazňují, že vydělávání nevyžaduje znalosti a je téměř bez práce a námahy. Za tímto projektem se ale skrývá promyšlený podvod, který vám žádné peníze nezajistí.

Profits Maker je podvod

Profits Maker není ani zdaleka prvním projektem svého druhu. V minulosti byl tento podvod prezentován jako The Millionaire in PJS nebo Algo Cash Master. Podvodníci použili stejnou webovou šablonu, stejná propagační videa a nezměnil se dokonce ani obchodní program. Jedinou novinkou je logo, název a barevné provedení webu

Důvěryhodnost projektu Profits Maker (a jeho starších verzí) má zvýšit nezávislá auditorská firma TradeVerify.net. Na webové stránce této společnosti jsou ale jako zaměstnanci uvedeni neexistující lidé. Jejich fotografie pocházejí z veřejných fotobank nebo z různých webů. TradeVerify je tak bezesporu součástí podvodu.

Zdroj: Recenze: The Profits Maker / The Profits Algorithm – další podvod?

Obchodní program The Profits Algorithm

Web Profits Maker odkazuje na obchodní program The Profits Algorithm. Tento program je vybudovaný na stejném systému, jako předchozí podvodné programy (EZTradingBot, AlgoCashSystem…).  Obchodování pomocí tohoto programu vám žádné zisky nepřinese. Automaticky uzavírané transakce mají nízkou úspěšnost a program The Profits Algorithm je tedy ztrátový.

Smyšlené recenze a zkušenosti

V propagačním videu se doslechnete, že klienti si program Profits Algorithm vychvalují a doporučují ho. Tyto recenze a zkušenosti jsou ovšem vymyšlené stejně jako zmiňovaní klienti. Některé jejich fotografie použité ve videu totiž najdete v internetových fotobankách.

Další velkou lží je to, že nemusíte nic platit. Je pravda, že přístup k programu a jeho používání vyžaduje pouze registraci na webu Profits Maker, ovšem bez vlastní investice nemůžete obchodovat. Při registraci se vám automaticky vytvoří účet u brokera StockPair, který vyžaduje minimální vklad alespoň 200$. Bez této částky se zkrátka neobejdete, ačkoliv tvůrci projektu tvrdí opak.

Binární opce a podvody

Vydělávat na binárních opcích je možné, ale vyžaduje to důkladnou přípravu a zkušenosti. Počet podvodů, které zneužívají binární opce, navíc neustále narůstá. Pokud se nechcete stát obětí podvodu, nedůvěřujte žádným programům ni zaručeným a strategiím, které slibují vysoké a rychlé zisky.

I vy můžete VYDĚLÁVAT díky binárním opcím. Využijte jedinečné nabídky a vyzkoušejte si obchodování na cvičném demo účtu. BEZ RIZIKA.

Binární opce demo účet bez vkladu


Hodnocení programu

Naše hodnocení
  • Důvěryhodnost Profits Maker
0.5

Diskuze

   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.