Recenze Ultimate 4 Trading – fungující projekt nebo podvod?

Obchodní programy na binární opce, které slibují rychlé a vysoké zhodnocení investic přes internet, se začínají stávat synonymem podvodu. Snad poprvé se ovšem objevil obchodní program, který autoři umožňují otestovat na demo účtu. Řeč je o bezplatném projektu Ultimate 4 Trading. Je tato služba dalším podvodem nebo skutečnou příležitostí?

Investiční služba Ultimate 4 Trading

Pokud se zaregistrujete na webu Ultimate4Trading, získáte přístup k obchodnímu programu. Ten analyzuje trh a zasílá uživatelům tipy na transakce, které by měly být úspěšné. Při registraci se vám automaticky vytvoří obchodní účet u brokera EZTrader. Obchodní robot je s tímto účtem propojen a tak lze jediným kliknutím realizovat doporučené transakce.

Demo platforma Ultimate 4 Trading

Demo platforma Ultimate 4 Trading

Jenže úspěšnost programu není ani zdaleka tak vysoká, jak je uvedeno na webu projektu. U doporučovaného brokera, který byl v minulosti už mnohokrát spojován s podvodnými projekty, je navíc podstatně nižší zhodnocení, než u kvalitních brokerů.
Domovská stránka Ultimate4Trading-czech.com

Domovská stránka Ultimate4Trading-czech.com

Projekt Ultimate 4 Trading existuje ve více jazykových mutacích. Webové stránky jsou téměř stejné, jedinou odlišností jsou názvy projektů a propagační videa, která jsou vždy vytvořena v příslušném jazyce. Zatímco na anglické verzi je jako autor uveden John Cross, italská verze nazvaná Trading 30 Elode je údajně dílem Giovanniho Croce. Francouzskou obdobou systému Ultimate4Trading je Preditrend, kterou vtvořil Vincen Bazin. Všechny tyto projekty spojuje mimo jiné i stejný příběh, podle kterého je vytvořila skupina studentů při studiu na universitě.

Je jasné, že všichni uvedení autoři jsou smyšlení stejně jako příběh o systému Ultimate 4 Trading. Ačkoliv si můžete program vyzkoušet na bezplatném demo účtu, jsou výsledky testování úplně zbytečné. Grafy na demo platformě totiž neodpovídají skutečným grafům a některé ztrátové transakce se připisují mezi ziskové.

Portál Start Up365 (czech)

Službu Ultimate 4 Trading doporučuje portál Startup365, který projektu udělil cenu za inovaci roku. Na portálu start-up365-czech.com je kromě recenze systému také video s údajnými tvůrci projektu. Startup365 ve skutečnosti není žádný informační portál ale pouhá reklama. Každý den se na portálu mění datum publikování článku o Ultimate4Trading, aby vypadal aktuálně a nalákal nové investory k registraci. Obdobou pro francouzskou verzi Preditrend je portál Startup F5.

Podvodný portál Start UP365 informující o úspěšnosti projektu

Podvodný portál Start UP365 informující o úspěšnosti projektu

Podle oficiálního webu projektu nabízí Ultimate4Trading pouze omezený počet míst. Stejným způsobem se snaží přinutit nové investory k registraci většina podvodných projektů (AlgoCashSystem, The Millionaire in PJS). Ve skutečnosti ale přístup k systému získá úplně každý zájemce.

Samotné binární opce nejsou podvod ale běžný investiční nástroj. Jedinečnost binárních opcí spočívá v jednoduchém principu. Smyslem obchodování s opcemi je předpovědět, zda bude hodnota zvolené měny, akcie čí komodity vyšší nebo nižší, než je aktuální cena. Jednoduchý princip ovšem neznamená, že i dlouhodobé vydělávání na binárních opcích je jednoduché. K úspěchu vám ovšem nepomohou obchodní programy ani roboti, ale vzdělávání a cvičné obchodování.

Zdroj: Recenze Ultimate4Trading-Czech.com a STARTUP365 – jde o podvod?, Podvod Ultimate4Trading – recenze platformy Ultimate 4 Trading

I vy můžete VYDĚLÁVAT díky binárním opcím. Využijte jedinečné nabídky a vyzkoušejte si obchodování na cvičném demo účtu. BEZ RIZIKA.

Binární opce demo účet bez vkladu


   Autor článku: Marek Horák

Komentáře nejsou povoleny.